SmodCMS

poczęcie wielką tajemnicą,
a wychowanie odpowiedzialnym
zadaniem”

Katolickie Przedszkole „Tęcza” powstało w 1997 roku w budynku katechetycznym przy Parafii św. Teresy, która jest organem prowadzącym przedszkole.

Celem przedszkola jest traktowanie dziecka jako małego człowieka, mającego swoje radości i marzenia, ale także smutki i problemy. Ponadto pragniemy stworzyć mu możliwość realizacji siebie poprzez własne doświadczenia w oparciu o zrozumienie i miłość, która jest fundamentem wszystkiego. Dlatego na miłości przez duże „M” oparliśmy wychowanie w naszym przedszkolu, a TĘCZA, która jest jej symbolem, jak łukiem ogarnia nie dający się zmierzyć obszar nieba i serca dzieci przepełnia barwami miłości, dobroci, szacunku i wiary.

Chcemy, aby nasze zamierzenia osiągnęły swój cel, a przedszkole było dla dziecka drugim domem, dlatego stawiamy na stały kontakt z Rodzicami i współpracę na każdym polu.